Як захистити лапи від реагентів та солі в зимку

Хто не любить прогулятися зимовим хрумким снігом, насолоджуючись морозним повітрям та зимовими пейзажами міського парку?

Багато собак теж люблять пограти у снігу та повеселитися зі своїми улюбленими господарями. Ось тільки на відміну від людей, лапи собак схильні до небезпеки, враховуючи, чим зараз посипають дороги від ожеледиці. Ви, напевно, самі помічали на зимовому взутті білий наліт, який залишається після танення та висихання снігу. Ця ж хімія дратує подушечки лап собак.

Як захистити лапки вихованця від реагентів і зробити прогулянки веселими та безпечними ми розповімо у нашому блозі зоосалону для тварин.


Вам може бути цікаво

Спа для тваринок

Спа для животных

Креативний грумінг

Креативный груминг

Чим посипають вулиці взимку?

Деякі сучасні способи боротьби з ожеледицею ефективні, але й настільки ж агресивні не лише до льоду

  • сіль і пісок, здається цілком природною сумішшю, адже все натуральне. Однак крупинки піску нехай і несильно, але дряпають подушечки, у той час як сіль, що тане від тепла, дратує свіжі подряпини і тріщини, викликає біль і запалення подушечок лап у собак, а в запущеному випадку і виразки, які складно лікувати;
  • хімічні реагенти ще агресивніше в’їдаються в ніжну шкіру, можуть провокувати алергічні реакції, а також викликати хвороби подушечок лап у собак.

При цьому хоч часто і посипають лише вузьку доріжку, але люди розносять хімію по всій пішохідній частині, а вихованець ризикує отримати пошкодження.

Як правильно вигулювати собаку взимку?

Крім конкретних способів захисту для лап, про які розповімо нижче, є загальні правила, з якими зимова прогулянка буде безпечнішою:

  • тривалість прогулянки. З кожною породою по-різному. Маленькі собачки замерзають швидше, навіть у утеплених костюмах і взутті, тоді як великі чотирилапі можуть довго із задоволенням носитися по заметах. Зрозуміти, що вихованець хоче додому легко — собака перестав бігати, а норовить сісти чи полежати, то настав час повертатися;
  • за яким маршрутом. Ідеальний варіант, якщо ви живете біля парку чи лісочка, адже там безпечними будуть усі нерозчищені доріжки з незайманим снігом. У міських парках також зустрічаються спеціальні місця для вигулу собак, а також вільні від реагентів. Якщо парку поряд немає, то потрібно щоб вихованець біг газоном поряд з пішохідною доріжкою;
  • гігієна після прогулянки. Перед лапомийкою бажано промокнути подушечки лап м’якою ганчірочкою, знімаючи тим самим сніг з реагентами, що підтанув, а вже після акуратно промити водою. Гаряча вода посилює запалення, тому для миття лап собакам використовуйте теплу воду. Промивайте лапки ретельно, щоб між пальчиками не залишилося крупинок. Після цього м’яко промокніть лапи рушником або м’якою тканиною;
  • якщо з’явилися ранки. Після миття ранки обробляють антисептиком і наносять спеціальний бальзам, що загоює, або мазь для лап собак.

Засоби захисту лап собаки від реагентів

Sushchestvuyet neskol’ko sposobov obezopasit’ zimniye progulki: 1. Krem, maz’ ili vosk dlya lap sobaki

Посмотреть дополнительные материалы

97 / 5 000

Результаты перевода

Перевод

Існує кілька способів убезпечити зимові прогулянки:

1. Крем, мазь чи віск для лап собаки

Воск для лап собаки

Ефективні засоби з воском у складі. Прості крем для лап собак і мазь підійдуть на випадок, якщо нічого немає під рукою, а прогулятися потрібно. Для швидкої прогулянки, коли вихованець швидко зробить свої справи, і ви зможете відразу повернутися додому.

Кошти з воском формують жирну плівку, що захищає шкіру від реагентів та обмороження. Повернувшись із прогулянки собаці потрібно трохи посидіти та обсохнути у передпокої, після чого змийте з лап воскову плівку. Віск або воскова мазь для лап собак гіпоалергенні та безпечні для тварин.

Єдиний недолік, віск працює лише за мінусової температури. При плюсовій температурі він не застигає, а на вулиці розмазується об сльоту, змішану з реагентами, зводячи весь захист нанівець.

2. Взуття для собак від реагентів

Обувь для собак от реагентов

Один з кращих методів, захистити ніжну шкірку від хімії, що роз’їдає. Ознаки гарного захисного взуття: матеріал, що не промокає, рифлена гумова підошва, правильно підібраний розмір. І природно головне, щоб ваш пухнастий вихованець звик до черевиків або чобітків.

Якщо не буде рифленої підошви, то собака просто посковзнеться на льоду, що може закінчитися травмою. Промокаюче взуття просто марне, оскільки через намоклий матеріал, хімія все одно завдасть шкоди шкірі.

Купувати черевики потрібно заздалегідь, так ви зможете спокійно підібрати потрібний розмір (враховуйте, що задні лапки на розмір менші за передні) і вихованець встигне звикнути до взуття. Майже не буває такого, щоб собака, вперше відчувши, що таке взуття, за кілька хвилин уже безтурботно бігав. Найчастіше чотирилапі друзі просто не розуміють, що це таке з’явилося на їхніх лапах і боятися зробити крок, або навпаки намагаються активніше позбутися цього ось невідомого, який захопив їхні лапи.

Найкраще одягати по одному черевику. Сьогодні на п’ять хвилин на одну лапку, завтра на 6 хвилин на дві лапки, післязавтра на 7 хвилин на 3 лапки, потім на 4 і пам’ятному збільшуйте час, в якому вихованець ходить по будинку в обновці. І звичайно не забувайте про ласощі-заохочення за собачу працю. Таким чином, коли вже випаде сніг, і черевики стануть необхідні, ваш пухнастик вже знатиме, як йому поводитися у взутті.

3. Бахіли для собак. Або собахіли.

Бахилы для собак - собахилы

Від звичайних вони відрізняються матеріалом, собаче взуття інше. Все ж таки їм у ній вулицями бігати, і еластичний матеріал відмінно захищає від протиожеледної хімії. Єдине, що потрібно вкорочувати пазурі, інакше вони просто розпарюють бахили.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам і зима принесе лише приємні враження! Бажаємо вам і вашому вихованцю здоров’я та відмінного настрою!

Схожі статті