VetGroom — знак якості!

Сервіс Vetgroom визнали найякіснішими послугами та товарами у зоосфері 2021, а також відзначили заслуженою нагородою “Знак якості”.
За цим визнанням:

  • 7 років прагнень здійснити запланований високий рівень сервісу в грумінг послугах;
  • 7 років копітких старань команди профі майстрів та адміністраторів;
  • 7 років ми вчили гуманності та етичності по відношенню до пухнастих.

Тепер Vetgroom має право на маркувальний штамп «Знак Якості», які отримують компанії, які за результатами загальнонаціонального рейтингу посіли лідируючі місця в конкурсі «Найякісніші товари та послуги року».

Знак Якості


Він свідчить про те, що VETGROOM дійсно надає найякісніші товари та послуги на українському ринку.
Дякую кожним 🐾, що нас відвідують, адже мотивуєте нас ставати ще кращими.

Нам приємно повідомити, що Мережа Грумінг салонів та зоомагазинів «Vetgroom» у місті Київ отримала нагороду від компанії «Знак Якості» за перемогу у конкурсі “Найякісніші послуги та товари року 2021” у категорії «Грумінг салони та зоомагазини». 🏆✨
Більше семи років «Vetgroom» працює для Вас та Ваших улюблених вихованців! День у день розчісують ковтуни, миють і стрижуть.


Основна послуга зоосалонів – професійна модельна стрижка собак будь-яких порід та стрижка кішок. Така стрижка включає купання тварини, сушіння і розчісування вовни, тримінг (для деяких порід), стрижку (залежно від стандарту породи або бажання господаря), підрізування кігтів і чищення вух.


У «Vetgroom» працює дружна команда професійних майстрів-грумерів високого класу, які мають великий досвід роботи, метою яких є створення неповторного образу вашого улюбленця.
Мережа салонів «Vetgroom» – це високі стандарти сервісу та індивідуальний підхід до кожному гостю в поєднанні з особливою атмосферою тепла та затишку! Доброзичлива затишна атмосфера відрізняє всю мережу «Vetgroom». Найкращі професіонали Києва, широкий спектр послуг, спеціальна косметика та обладнання, власний бутік одягу, взуття та аксесуарів для тварин – все це «Vetgroom»!


Проект «Знак Якості» з гордістю нагородив засновників мережі зоосалонів «Vetgroom» Вікторію та Миколу Шпаченка почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили маркувальний знак «Гарантія Якості» як нагороду за якість!
🏆 ✨🏆
Вітаємо! Бажаємо залишатися відмінними професіоналами та постійно вдосконалювати свій талант, ніколи не сумніватися у своєму успіху та завжди досягати неймовірного ефекту.

Схожі статті