Киев, консультация с ветеринаром

Консультація ветеринара догляду за кітами та собаками у Києві

Турбота про тварин – це насамперед відповідальність. Нікого ближче ніж господар у собаки чи кішки немає, тому те, яким буде наш вихованець і наскільки буде щасливим, залежить повністю від нас.
Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

  • Немає нічого важливішого за здоров'я - тому своєчасний регулярний огляд потрібен!

  • "Ах, якби тварини вміли говорити…". Тільки кваліфікований фахівець зможе відповісти на ваші запитання щодо улюбленця та вчасно звернути вашу увагу на стан його здоров'я.

  • Краса = Здоров'я. Тільки здоровий вихованець буде гарний і чарівний. Скільки масочок на нього не наноси зовнішньо, поки не поправити здоров'я "зсередини" - результату не буде. Інакше ніяк.

  • Записуйтесь на консультацію ветеринара у наш зоосалон!

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Комплексный уход + SPA процедуры

  • купание с использованием косметики SPA линейки
  • полная стрижка
  • чистка ушей
  • подрезание когтей

консультация с ветеринаром по уходу за животными консультация врача ветеринара

Догляд за собакой

Кожна порода потребує особливого підходу. Напевно, багато хто перед тим, як завести вихованця вивчали літературу і читали статті про те, як доглядати саме цю породу, але читання – це одне, а на практиці все виявляється набагато важчим. Можна черпати інформацію з інтернету, але треба бути обережним, щоб не прочитати поради некомпетентної людини. Варіантів багато, але одним із найнадійніших є консультація з ветеринаром, з тим, хто має багаторічний досвід роботи та знає всі нюанси правильного догляду за тваринами. Навіть знаючи всі правила того, як стригти пазурі собаці – легко можна зазнати невдачі. Кожна порода, кожен собака на стрижку пазурів реагує по-різному. Дуже важливо привчати до зістригання кігтиків домашнього вихованця ще цуценям, і тоді в майбутньому цей процес проходитиме легко. Основа собачого кігтя пронизана кровоносними судинами, і при неправильному обрізанні кігтьової пластини можна порушити капіляри та завдати собаці болю. Правильний догляд за собакою – це і стрижка, вичісування вовни, стеження за вухами, очима, зубами та загальною собачою гігієною. Як правильно купати собаку, які засоби можна використати, а які небажано, все це зможе підказати ветеринар. Тому дуже важливо підходити до догляду за своїм улюбленцем відповідально і провести консультацію з ветеринаром, відвідавши наш грумінг салон.

<

Догляд за кішкою

Хоча кішки вважаються чистюлями, які самі за собою стежать, все одно стрижка котів є обов’язковою. І якщо дикі кішки передають кошеням охайність, то домашніх – треба привчати.

Різні причини можуть вплинути на збої у догляді за собою кішки, фізичні причини усуваються лікуванням вихованця, психологічні – уважністю господаря.

Кішок потрібно купати приблизно раз на два місяці, винятки можна робити, якщо кішка забруднилася. Використовуйте спеціальні та якісні засоби для купання, які не будуть агресивними до шкіри вихованця та одночасно добре промиють шерсть.

Консультації ветеринара допоможуть зберегти її здоров’я та гарний зовнішній вигляд.

Кохання та увага, турбота з консультацією ветеринарів подарують вашому вихованцю здоров’я та довгі роки життя з вами.