Креативная стрижка собак в Киеве

Креативний грумінг

Креативний грумінг був винайдений у США ще в 1980 році, коли, надихнувшись різноманітністю стрижок та зачісок у дівчат, грумер Джеррі Шинберг вирішив зробити яскравішими та образи вихованців.
Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Розфарбуємо сірі будні яскравими фарбами

 • Підкреслимо індивідуальність вашого улюбленця

 • Вибір серед безлічі варіантів фарбування стійкими та нестійкими фарбами, що дає можливість регулярно змінювати образи.

 • Нашим майстрам магії під силу як легкі прийоми, так і кардинальні перетворення.

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Гигиенический уход

 • купание питомца
 • укладка шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

Комплексный уход + SPA процедуры

 • купание с использованием косметики SPA линейки
 • полная стрижка
 • чистка ушей
 • подрезание когтей

Покраска собак Покраска собак, фото

Вистригання візерунків

Креативний грумінг може бути двох видів. У першому випадку на довгій шерсті вибриваються візерунки різного ступеня складності, і ми отримуємо поглиблений малюнок на густій шерсті. Найчастіше це серця, метелики, пташки, мультяшки, ієрогліфи. У другому випадку все робиться навпаки, малюнок формується з ділянок з довгою вовною, вся решта виголюється, залишаючи візерунок, що виступає, геометричних об'ємних фігур, який відомий як «шиншила».

Що таке креативний грумінг в салоні Vetgroom

Укладання, фарбування вовни або вибривання візерунків допомагають створити зовсім неординарні цибулі для собак і кішок, які зможуть яскраво виділити їх серед інших тварин чи то виставка, чи звичайна прогулянка.

Креативний грумінг включає:

 • Креативний грумінг кішок;
 • фарбування собак;

Давайте розглянемо кожен із способів докладніше.

Фарбування собак та котів

Наш грумінг салон має великий різноманітний асортимент допоміжних засобів. Можливе застосування як професійних засобів, призначених для людей, так і спеціальних лінійок, розроблених для фарбування вовни тварин.

Фарбування вовни собаки

Фарби в свою чергу можуть бути:
– стійкі (що зберігають колір кілька місяців);
– Нестійкі (змиваються після миття шампунем).

Продукція, яка виготовлена для тварин має більш щадні компоненти у своєму складі, вона гіпоалергенна. Крім того, часто використовують не фарбу, а кольорову крейду, яка також змивається після першого купання, але набагато простіше у використанні.

Також застосовують глітерні гелі для збільшення блиску вовни, які підсушують феном.

Додатково прикрашати можна і блискітками, і перламутром, нетоксичним косметичним клеєм, що закріплюється на вовні. Сформовані з блискучих частинок малюнки виглядають дуже ефектно, лаконічніший скромний варіант – прикраса блискітками тільки вушок.

Використовувати блискітки та стрази можна як на короткій, так і на довгій вовні. Можливе поєднання технік – забарвлення + блискітки + вибривання візерунка, що у поєднанні виглядає ще цікавіше.

Безпека

Варто визнати, що існують противники такого догляду та фарбування вовни тварин, і справді. якщо застосовується неякісна фарба чи грумер неуважно оглянув тварину перед забарвленням – можлива алергічна реакція. Тому треба бути пильними, і довіряти свого вихованця лише професіоналам.

У нашому грумінг салоні VetGroom майстрами використовуються якісна косметика та фарбувальні засоби.

При цьому, важливо передусім забарвленням перевірити і оцінити, як загальний стан вихованця, так і стан його шкіри. Деякі породи особливо чутливі до навіть нетоксичних фарб, і грумер-фахівець зобов’язаний вас про це попередити, і в такому разі краще відмовитися від забарвлення та віддати перевагу стрижці.

Далі, прораховуйте як у майбутньому вашому вихованцю бути з пофарбованою вовною, якщо ви налаштовані на стійке фарбування. Мине кілька місяців, перш ніж шерсть відросте. Якщо є можливість – вибирайте фарби, що змиваються.

І нарешті, беріть до уваги темперамент та характер вашого улюбленця. Наскільки він спокійний і терплячий, чи зможе почекати потрібний для фарбування час.

Навіть якщо ваше улюблене диво – справжня непосида, для нього також можна підібрати цікаві варіанти креативного грумінгу.

У салоні «Vetgroom» розвивається перебіг креативного грумінгу: блиск-тату, декоративне фарбування вовни, візерункова прикраса, креативний манікюр для собак та котів та багато іншого. Матеріали абсолютно нешкідливі для здоров’я тварини, оскільки розроблені спеціально і не несуть шкоди для вовни.

Фахівець, який присвятив близько десяти років фотографуванню тварин на виставках креативного грумінгу, запевняє, що вихованці люблять бути в центрі уваги та захоплених поглядів.

Креативна стрижка тварин від фахівців салону «Vetgroom» допоможе Вашим вихованцям блищати!