Особливості

Грумінг Бішпу

Милі маленькі собаки популярні в усьому світі. Вони стають прекрасними компаньйонами та улюбленцями сім'ї. До однієї з таких досить нових, але вже популярних порід відносяться собаки бішпу. Пушон або бішпу - це не чиста порода, а суміш двох інших.

Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Ваш улюбленець завжди має фантастичний вигляд

 • Ви насолоджуєтесь спілкуванням з Вашим улюбленцем і не витрачаєте час на догляд

 • Підкреслимо індивідуальність Вашого вихованця особливою стрижкою

 • Ваш улюбленець завжди ароматно пахне

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Полный комплекс

 • полная стрижка
 • купание и укладка
 • стрижка когтей
 • чистка ушей

Гигиенический уход

 • купание питомца
 • укладка шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

Етапи

Прибераємо шерсть с подушочок лап.

Дбайливо прочісується шерсть вихованця на предмет видалення ковтунів, мертвої вовни та іншого.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Ми використовуємо лінію із кератином. Ця лінійка розроблена спеціально для порід собак з об'ємним типом вовни. У процесі купання акуратно миємо очі від виділень

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо шерсть спреєм - кондиціонером, щоб запобігти швидкому сплутуванню.

Проводим чистку вушок від шерсті і сірчаних виділень з використанням лосьона Аурикап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню вовни. Паралельно шерсть прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

З урахуванням Ваших побажань, майстер вибирає довжину стрижки по корпусу, на лапках. Стрижка виконується з урахуванням анатомії тварини, щоб виглядати гармонійно та збалансовано. Ваш вихованець буде виглядати максимально симпатично в новому вигляді, а стрижка зручна Вам у побуті.

Насамкінець обробляємо шерсть вихованця спреєм – антистатиком, що дозволяє вовни довше залишатися покладеною та блискучою, не піддаючись сплутуванню. За Вашим бажанням можливе парфумуванн

Стрижка Пушон

Пушони — метиси, схрещені між пуделем і бішон фризе. Вони розумні, енергійні та нескінченно милі домашні песики. Поєднуючи кращі якості бішонів і пуделів, бішпу відрізняються грайливістю та цікавістю характеру. А якщо до цього додати наймилішу зовнішність, стає зрозумілим, чому вони користуються величезною любов’ю і обожнюванням у всьому світі.

Дизайнерська порода передбачає особливе ставлення до зовнішнього вигляду. За пушонами потрібен особливий догляд та регулярні стрижки, щоб зберігати властиву їм красу та охайність.

Особливості зовнішнього вигляду

Розмір пушонів залежить від розміру батьків. Немає стандартного значення, як немає стандартів зовнішнього вигляду.
В основному в них переважає кучерява шерсть середньої довжини, шовковиста і м’яка, завдяки якій собачки нагадують плюшевих іграшок.
Забарвлення шерсті біло-рудуватий, ніжно-абрикосовий. Іноді бувають бішпи іншого забарвлення, але це рідкість.
Пудель бішон майже не линяє, що робить пушонів гіпоалергенною породою, але незважаючи на це за вовною потрібно ретельно доглядати.

Грумінг породи Бішпу

Щоб бішпу зберігали привабливий зовнішній вигляд, за ними потрібен повноцінний догляд. Грумінг складається з основних процедур: розчісування, купання та стрижки. Їли песика запустити, це загрожує не тільки зовнішнім виглядом, що погіршився, а й проблемами зі здоров’ям. Сплутування вовни призводить до ковтунів, розвитку інфекцій та хвороб. Щоб позбавити малюка від подібного – регулярно доглядайте вовну вихованця. Тим більше, це зовсім не складний процес.

Розчісувати собаку досить раз на 7-10 днів.
Приводити на стрижку – раз на 2-3 місяці. Можна робити стрижку самостійно, але рекомендуємо звертатися до професіоналів. Хоча метиси не мають стандартів стрижки і можна дати волю фантазії, важливо враховувати, наскільки комфортно буде собаці. Майстри знають нюанси породи та структури вовни і проведуть процедуру безпечно. Це особливо важливо для першої стрижки, коли вихованець може нервувати і переживати.
Чистити зуби. Останнім часом у собак все частіше утворюється зубний камінь, а пушони схильні до хвороб ясен. Щоб зменшити можливість подібних проблем, потрібно кілька разів на тиждень чистити зуби спеціальною пастою, і регулярно приводити собаку на огляд та професійне безболісне чищення ультразвуком.

Всі ці процедури доступні в нашому салоні «ВетГрум». Краса неможлива без відмінного здоров’я собаки, тому повноцінний грумінг включає не тільки турботу про зовнішній вигляд, але і регулярні гігієнічні процедури. Завдяки цьому, вашому вихованцю забезпечено чудове самопочуття та відмінний настрій, а ви зможете насолоджуватися доглянутим випещеним виглядом свого пухнастого улюбленця

Грумінг Бішпу в Києві

Грумінг пушонів включає:

У наших майстрів багатий досвід роботи. Наша команда складається з людей, які щиро люблять тварин та захоплені своєю справою.
Вибираючи «ВетГрум», ви не тільки дбаєте про красу свого вихованця, але й допомагаєте підтримувати його відмінне здоров’я.