Стрижка цуценят

Дитяча знижка для щенят до 4 місяців - 20% на повний комплекс!
Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

  • Цуценя привчається до важливих процедур з дитинства і не отримує стресу при відвідуванні салону

  • Регулярний догляд запобігає утворенню ковтунів

  • Шерсть і шкіра Вашого вихованця завжди здорова та доглянута

  • Ви насолоджуєтесь спілкуванням з цуценям, а не витрачаєте час на догляд

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Стрижка цуценят

Дитячий догляд

Для кого?

Які породи особливо потребують грумінг

Вельштерьєр Ердельтерьєр Вест-хайленд-уайт-терьєр Скочь – терьєр Шнауцер Фокстерьєр

Етапи

Етапи пакету «Повний Комплекс»

Виконується акуратне підрізання кігтів собачкам. Наші майстри знайдуть делікатний підхід навіть до найгрізніших і боягузливіших. Будьте уважні: при надмірно відрослій довжині кігтя у вихованця порушується постав лапки і неправильно розподіляється навантаження і вага, що згодом може спричинити запалення суглобів.

Забираємо шерсть з інтимних зон, живота, з подушечок лап, у куточках вічко.

Дбайливо прочісується шерстий покрив вихованця на предмет видалення ковтунів та іншого.

Якщо у Вас порода жорсткого типу вовни, важливо з малого правильно її доглядати. Цуценятам до 6 місяців повною мірою тримінг виконувати ще рано. З малого віку правильне отчесывание дитячого підшерстка допоможе дозріти хорошій шерсті і привчити малюка до процедури триммінгу. Наші майстри – профі у триммінгу цуценят! Процедура проходить безболісно! Ви можете не перейматися якістю та безпекою проведення даної процедури.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Лінію косметики ми підбираємо індивідуально під кожного вихованця, за типом волосся та індивідуальних особливостей (харчування та відновлення, чутлива шкіра, алергія, відновлення пігменту тощо) У процесі купання акуратно миємо очі від виділень

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо волосяний покрив спреєм - кондиціонером, підібраним на тип шерсті

Проводимо чищення вушок від сірчаних виділень із застосуванням лосьйону Аурікап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню вовни. Паралельно шерсть прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

Акуратно підстригається нижній контур лапок, надаємо форму вушкам та щічкам. За потребою забирається шерсть у куточках очей. Формуємо майбутній топ – нот.

Насамкінець обробляємо шерсть вихованця спреєм – антистатиком, що дозволяє вовни довше залишатися покладеною та блискучою, не піддаючись сплутуванню. За Вашим бажанням можливе парфумування.

Сервіс та комфорт для вашого улюбленця

Якісний грумінг сервіс - це не тільки досвід фахівців та результат, важливі комфорт та безпека під час процесу. У нашому салоні дотримуються всіх гігієнічних вимог щодо обслуговування тварин. Ви також можете особисто бути присутнім під час стрижки та догляду, щоб оцінити якість нашої роботи. У нас також діє послуга обслуговування вдома. Кожна тварина - це особистість зі своїми уподобаннями, і багато хто із задоволенням відвідує салони для тварин. При цьому деякі власники точно знають, що в звичній обстановці пухнастому улюбленцю буде комфортніше, і тоді наш грумер виїжджає додому. .