Особливості

Стрижка Йоркіпу

Вони нагадують чудових плюшевих ведмедиків з шовковистою і м'якою кучерявою вовною та цікавими вічками-намистинками. Кучерявість вовни буває різні, деякі собаки - мають просто хвилясті волоски, в інших вони закручуються кільцями.

Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Ваш улюбленець має фантастичний вигляд

 • Ви насолоджуєтесь спілкуванням з Вашим улюбленцем і не витрачаєте час на догляд

 • Підкреслимо індивідуальність Вашого вихованця особливою стрижкою

 • Ваш улюбленець завжди ароматно пахне

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Полный комплекс

 • полная стрижка
 • купание и укладка
 • стрижка когтей
 • чистка ушей

Гигиенический уход

 • купание питомца
 • укладка шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

Етапи

Виготовляється акуратне підрізання кігтів собачкам. Наші майстри знайдуть делікатний підхід навіть до найгрізніших і боягузливіших. У шпиців досить швидко відростають кігтики, на процедуру варто звертатися кожні 3-5 тижнів.

Прибираємо шерсть з подушечок на лапках

Дбайливо прочісується шерсть вихованця на предмет видалення ковтунів, мертвої вовни та іншого.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Ми використовуємо лінію із кератином. Ця лінійка розроблена спеціально для порід собак з об'ємним типом вовни. У процесі купання акуратно миємо очі від виділень.

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо шерсть спреєм - кондиціонером, щоб запобігти швидкому сплутуванню.

Проводимо чищення вушок від вовни та сірчаних виділень із застосуванням лосьйону Аурікап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню вовни. Паралельно шерсть прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

З урахуванням Ваших побажань, майстер вибирає довжину стрижки по корпусу, на лапках. Стрижка виконується з урахуванням анатомії тварини, щоб виглядати гармонійно та збалансовано. Ваш вихованець буде виглядати максимально симпатично в новому вигляді, а стрижка зручна Вам у побуті.

Особливості породи Йоркіпу

Йоркипу — дизайнерська порода, метис пуделя та йорка, яка з’явилася в результаті схрещування йоркширських тер’єрів та пуделів.

Собаки породи Yorkipoo

Залежно від батьків, у йоркіпу трапляються різні забарвлення: білі, коричневі, чорні.

У собак міцна і загострена мордочка, вушка бувають стоячими та висячими.

Йоркипу, стрижка в Києві

Йоркський пу – порода собак маленьких розмірів, ще звана йоркіпу міні, тому утримувати пухнастиків можна в приватному будинку і навіть невеликій квартирі.
Вони чарівні та доброзичливі, добрі, милі та ласкаві тварини. Адаптуються до різних умов, але потребують уваги та турботи. Дуже важливо це враховувати перед покупкою вихованця. Порода Йоркіпу здається незалежним собакою, але їм потрібне спілкування та ігри. Собакам складно переносити самотність, вони починають тривожитися і можуть потворитися або сумувати. Але правильне виховання та дресирування у поєднанні з достатнім спілкуванням і турботою роблять з йоркіпу прекрасних не примхливих чотирилапих друзів.

Догляд за Йоркіпу

Нарівні з достатнім спілкуванням та розвагами, йоркіпу потрібен регулярний ретельний догляд.
Це дизайнерська порода, тому потребує відповідного ставлення до зовнішнього вигляду.

Що входить в обов’язковий грумінг вихованця, крім стрижки та догляду за вовною:

Стрижка йоркіпу, комплексний грумінг у Києві

Привчаючи вихованця до домашніх гігієнічних процедур, ви робите істотний внесок у їхнє здоров’я. Гігієна – такий же важливий елемент здорового собачого життя, як і правильне харчування та регулярні прогулянки.
Можна проводити всі процедури вдома, а можна приходити до нашого салону, де все зроблять професійні грумери.

Особливості стрижки йоркіпу

Плюс стрижок йоркіпу у тому, що немає певного стандарту. Звичайно важливо не переступати межі комфорту вихованця, але в іншому можна включати фантазію.

Шерсть мальтезе м’яка та шовковиста, дозволяє створювати різні види стрижок від простих гігієнічних до модельних.

Крім стрижок собакам потрібне купання, але воно має відбуватися не за графіком, а в міру потреби та бажання чотирилапого улюбленця.

Грумінг салон «ВетГрум» – це місце, де собаки знаходять красу і випещеність, а також обзаводяться новими друзями.
Наша команда складається з професійних досвідчених майстрів, які знають, як знайти підхід і подружитися з будь-яким вихованцем. Навіть із тим, хто приходить у салон краси вперше у житті.

Приходьте до нас у гості, гарантуємо, що результат сподобається і вам, і вашому вихованцю!