Грумминг лаготто романьоло

Стрижка Лаготто-Романьйоло у Києві

Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Ваш вихованець завжди має фантастичний вигляд

 • Ви насолоджуєтесь спілкуванням з Вашим улюбленцем і не витрачаєте час на догляд

 • Підкреслимо індивідуальність Вашого вихованця особливою стрижкою

 • Ваш улюбленець завжди ароматно пахне

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Полный комплекс

 • полная стрижка
 • купание и укладка
 • стрижка когтей
 • чистка ушей

Гигиенический уход

 • купание питомца
 • укладка шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

Етапи

Виготовляється акуратне підрізання кігтів собачкам. Наші майстри знайдуть делікатний підхід навіть до найгрізніших і боягузливіших. У шпиців досить швидко відростають кігтики, на процедуру варто звертатися кожні 3-5 тижнів.

Забираємо шерсть з подушечок лап.

Дбайливо прочісується шерсть вихованця на предмет видалення ковтунів, мертвої вовни та іншого.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Ми використовуємо лінію із кератином. Ця лінійка розроблена спеціально для порід собак з об'ємним типом вовни. У процесі купання акуратно миємо очі від виділень.

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо шерсть спреєм - кондиціонером, щоб запобігти швидкому сплутуванню.

Проводимо чищення вушок від вовни та сірчаних виділень із застосуванням лосьйону Аурікап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню вовни. Паралельно шерсть прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

З урахуванням Ваших побажань, майстер вибирає довжину стрижки по корпусу, на лапках. Стрижка виконується з урахуванням анатомії тварини, щоб виглядати гармонійно та збалансовано. Ваш вихованець буде виглядати максимально симпатично в новому вигляді, а стрижка зручна Вам у побуті.

Особливості породи Лаготто Романьоло

Лаготто романьоло можна утримувати у квартирі, але оскільки собака дуже любить активність, ідеальними умовами утримання буде приватний будинок. Особливо, якщо на ділянці є басейн, або неподалік будинку є безпечна водойма. Італійські собаки люблять плавати і гратися у воді.

Догляд та стрижка собаки породи Лаготто Романьоло

Зовнішність лаготто, а саме їхня вовна варті окремої уваги та захоплення. Вони мають густу щільну шубку з кучерявою шерсткою. Причому не такий, як у пуделя, а з великим пружним завитком.
Специфічна вовна оберігає від намокання та захищає від колючих чагарників, серед яких історично бігали собаки, розшукуючи скарби та трюфелі. Щільна і хвиляста структура вовни вимагає належного догляду.

Плюс породи у тому, що вони практично не линяють. Щоб собака відчувала себе комфортно, його потрібно регулярно стригти. Стрижка собак корисна тим, що шерсть не скочується, росте рівною, без сплутування і ковтунів. Стрижка лаготто потрібна двічі на рік – на початку літа і восени. До зими відновлюється оптимальна довжина вовни романьоло, щоб холодну пору року собака провів захищеним. Стан вовни впливає на температурний баланс собаки, а від цього, у свою чергу, залежить здоров’я тварини.

Порода собак лаготто романьоло не піддається розчісування, інакше завитки випрямляться, а ваш вихованець стане кудлатим, втративши весь автентичний вигляд.

Крім шерсті, потрібно стежити за станом вух та очей, їх потрібно акуратно очищати при необхідності.
Також у міру відростання підстригають пазурі. Якщо вихованець веде активне життя – пазурі можуть сточуватися природним шляхом. Важливо відстежувати цей момент, і якщо ви помічаєте, що кігті стали занадто довгими — їх потрібно акуратно підстригати або вести собаку в грумінг салон, де це зробить професійний майстер.

Щомісяця вихованця романьоло треба купати. Лаготто відносяться до тих собак, які люблять воду та процес купання.

Особливості стрижки Лаготто Романьоло

Враховуючи, що лаготто романьоло не линяють — волоски, що відмерли, не випадають із густої щільної вовни. Якщо цей процес запустити — собача шубка просто звалюється, тому хоч раз на рік шерсть треба зістригати. Завдяки цьому видаляються старі відмерлі волоски, а нові ростуть здоровими, вільно закручуються в красиві завитки.

Виставкові стрижки романьоло роблять задовго до заходу за 9-10 місяців. Між виставками вовну акуратно підрівнюють ножицями, щоб підтримувати контури.

Вовна на голові лаготто романьйоло росте повільніше, ніж на тілі. Форму голови лише злегка обстригають ножицями.

Крім стрижки, італійський водяний собака вимагає регулярного купання. У цьому сушать лаготто романьола лише природним шляхом, ніякого фена, ніж порушити природний завиток.

Стрижка Лаготто романьоло в Києві

Грумінг салон Ветгрум пропонує професійні грумінг послуги за доступною вартістю. Комплекс процедур догляду за домашнім улюбленцем може дозволити собі кожен дбайливий власник. Навряд чи ви захочете, щоб ваш чотирилапий друг виглядав неохайно і страждав від проблем, спричинених порушенням правил гігієни?

Приводьте свого улюбленця до нас, і ми подбаємо, щоб він був красивим і охайним.