Стрижка мальтезе в Киеве

стрижка собак у Києві

Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Ваш вихованець завжди має бездоганний вигляд

 • Шерсть і шкіра вихованця завжди доглянута і здорова, з особливим доглядом для білих собак

 • Підкреслимо індивідуальність Вашого улюбленця особливою стрижкою та свіжим ароматом

 • Ви будете насолоджуватися білим виглядом і безмежною любов'ю Вашого вихованця, а решта клопоту довірте нам!

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Полный комплекс (груминг мальтезе)

 • полная стрижка мальтийской болонки (мальтезе)
 • купание
 • укладка шерсти
 • чистка ушей
 • стрижка когтей

Гигиенический уход мальтезе

 • купание мальтезе
 • укладка шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

SPA лечебный уход и восстановление мальтезе

 • процедуры, которые очень хорошо улучшают состояние шерсти и кожи мальтезе
 • повышение иммунитета
 • благотворное влияние на общее психологическое состояние животного
 • посещение салона перед выставкой придаст вашему любимцу лоска
 • расслабит и снимет накопившееся напряжение животного

Відео: стрижки мальтезе

Етапи

Етапи пакету «Повний Комплекс» (Грумінг Мальтезе)

Виготовляється акуратне підрізання кігтів собачкам. Наші майстри знайдуть делікатний підхід навіть до найгрізніших і боягузливіших. У собак досить швидко відростають кігтики, на процедуру варто звертатися кожні 3-5 тижнів. Будьте уважні: при надмірно відрослій довжині кігтя у вихованця порушується постав лапки і неправильно розподіляється навантаження і вага, що згодом може спричинити запалення суглобів.

Забираємо шерсть з інтимних зон, живота, з подушечок лап, у куточках очей.

Дбайливо прочісується шерсть вихованця на предмет видалення ковтунів, мертвої вовни та іншого.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Для мальтези ми використовуємо лінію з протеїнами шовку, а також косметику для білих порід собак, результатом якої є збереження білизни волосся та збереження її структури. Дана лінійка розроблена спеціально для порід собак з спадаючим типом вовни. У процесі купання акуратно миємо очі від виділень

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо шерсть спреєм - кондиціонером, щоб запобігти швидкому сплутуванню.

Проводимо чищення вушок від вовни та сірчаних виділень із застосуванням лосьйону Аурікап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню вовни. Паралельно шерсть прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

З урахуванням Ваших побажань, майстер вибирає довжину стрижки по корпусу, на лапках. Стрижка виконується з урахуванням анатомії тварини, щоб виглядати гармонійно і збалансовано. Ваш вихованець буде виглядати максимально симпатично у новому.

Насамкінець обробляємо шерсть вихованця спреєм – антистатиком, що дозволяє вовни довше залишатися покладеною та блискучою, не піддаючись сплутуванню. За Вашим бажанням можливе парфумування.

 

Стрижка мальтезі в Києві

Стрижка мальтезе – обов’язковий етап догляду з огляду на те, що їхня вовна росте постійно. При цьому всі мальтези білі, що підвищує відповідальність власників. Страшно уявити, як виглядатиме собака цієї породи без регулярної стрижки, купання та розчісування. І ще страшніше уявити, як при цьому почуватиметься. Довга тонка шерсть мальтезе швидко звалюється в колтуни, які мало того, що приносять біль, так ще й є розсадниками бактерій та паразитів.
У будь-якому випадку, якщо ви знаходитесь на цій сторінці, ви ставитеся до господарів собак, які дбають про зовнішній вигляд та здоров’я своїх вихованців.
А доглянуті мальтійські болонки – це справжній диво. Особливо виставкові собаки, яких не стрижуть, а лише підрівнюю кінчики. Біла шерсть, що спадає шовковистими хвилями може заворожити будь-кого. Модельний грумінг мальтезе також не залишає байдужим, особливо з огляду на різноманітність стрижок, про які ми розповімо далі.

Корейська стрижка мальтезе, фото

Види стрижок мальтези

Чудовий вовняний покрив дозволяє грумерам виявляти креатив, і це ще одна причина популярності мальтези. Так приємно мати собаку, якому можна створювати різний імідж із кожною новою стрижкою.
Класичний або виставковий грумінг мальтезе дуже строгий, і не терпить жодних нововведень та відхилень від стандарту, а ось модельні стрижки дозволяють майстрам розвернутися. Серед них найпопулярніші:

 • стрижка мальтези під цуценя. Це коротка зачіска, для якої вистригають шерсть на торсі та лапках. Мордочку при цьому можна оформити за бажанням власника. Навіть доросла собака після такої стрижки виглядає, наче маленьке щеня. До того ж, завдяки підстриганню довгої вовни спрощується догляд за собакою, що особливо цінується в сім’ях з дітьми, де складно виділити багато часу на щоденне розчісування;
 • стрижка мальтези під плюшевого ведмедика. Дуже популярний варіант в азіатських країнах, де є особливий культ маленьких милих собак. В ході стрижки вовну вкорочують до 5 см на корпусі та голові, коротко підстригають вушка. Після стрижки болонка стає схожою на білу іграшку. Дуже важливо, щоб дотримувалися симетрії та гармонії, тому цей вид стрижки може виконати тільки професійний грумер.

Гігієнічна стрижка мальтези

Гігієнічна стрижка мальтійської болонки чудово підходить для не виставкових собак, при цьому довжину остевого волосся можна вибирати за бажанням власника.

Головна умова гігієнічної стрижки – зробити життя вихованця комфортнішим. Обов’язково зрізають волоски в інтимній зоні, між пальчиками, всередині вух.

Що стосується вовни на корпусі та мордочці, то дозволені вільності. Після гігієнічної стрижки болонки виглядають дуже охайно, за ними простіше доглядати будинки та підтримувати гігієну.

І цуценят, і дорослих собак стрижуть за одним принципом. Рекомендується привчати мальтезу до грумінгу в ранньому віці, причому обов’язково в професійних салонах. Майстри зможуть створити правильне перше враження від стрижки, і в майбутньому собаки спокійно сприйматимуть усі процедури краси.

Виставковий грумінг мальтезі

Виставкова стрижка мальтійської болонки потребує ретельного підходу. Головна умова – зберегти довжину на 5-10 см більшу, ніж висота собаки в загривку.
Особлива увага кінчикам волосся – грумер формує рівний зріз. На лапах і під хвостом зрізають зайве волосся.
І звичайно оформляють мордочку – формують хвостики топ-нот, які ще більше підкреслюють елегантний та аристократичний вигляд мальтези.

У грумінг салоні VetGroom виконують усі види грумінгу мальтезі. Гарантуємо дбайливе ставлення до кожного пухнастого клієнта та бездоганний результат. Приходьте до нас за новим іміджем!