Собака породы Мальтипу, стрижка

стрижка Мальтипу у Києві

Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Ваш вихованець завжди має фантастичний вигляд

 • Ви насолоджуєтесь спілкуванням з Вашим улюбленцем і не витрачаєте час на догляд

 • Підкреслимо індивідуальність Вашого вихованця особливою стрижкою

 • Ваш улюбленець завжди ароматно пахне

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Полный комплекс

 • полная стрижка
 • купание и укладка
 • стрижка когтей
 • чистка ушей

Гигиенический уход

 • купание питомца
 • укладка шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

Етапи

Стрижка кігтів

Забираємо шерсть з подушечок лап.

Дбайливо прочісується шерсть вихованця на предмет видалення ковтунів, мертвої вовни та іншого.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Ми використовуємо лінію із кератином. Ця лінійка розроблена спеціально для порід собак з об'ємним типом вовни. У процесі купання акуратно миємо очі від виділень.

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо шерсть спреєм - кондиціонером, щоб запобігти швидкому сплутуванню.

Проводимо чищення вушок від вовни та сірчаних виділень із застосуванням лосьйону Аурікап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню шерсті. Паралельно шерсть прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

З урахуванням Ваших побажань, майстер вибирає довжину стрижки по корпусу, на лапках. Стрижка виконується з урахуванням анатомії тварини, щоб виглядати гармонійно та збалансовано. Ваш вихованець буде виглядати максимально симпатично в новому вигляді, а стрижка зручна Вам у побуті.

Особливості породи собак Мальтипу

Розрізняють різних гібридів мальтипу, одні отримують більше зовнішніх подібностей від пуделя, інші від болонки, але в будь-якому випадку це чарівні та чудові створіння, які вимагають турботи та правильного догляду. Стрижка мальтипу – обов’язковий елемент догляду собаки.

Стрижка мальтипу

Розрізняють мальтипу з різною структурою вовни:

 • гладка та шовковиста вовна. Мальтипу з таким типом вовни — найдорожчий гібрид, оскільки вовна без будь-яких хитрощів зберігає охайний вигляд, не звалюється і не збивається в ковтуни, і не потребує частої стрижки;
 • кучерява вовна, успадкована від тієї-пуделя. Мальтипу з такою шубкою вимагають більш ретельного догляду, оскільки кучерява вовна легко заплутується. Власникам потрібно регулярно відводити вихованця на стрижку та грумінг процедури;
 • жорстка хвиляста вовна. Такі суміш пуделя і болонки зустрічається рідко, але якщо ваш вихованець – власник саме такого типу вовни, вам також потрібно буде регулярно розчісувати собаку і водити на процедури в салон (або викликати майстра додому).

Для мальтипу пропонують стандартні види стрижок:

 • гігієнічна стрижка;
 • модельна стрижка (найкраще підходить для собак з гладкою шовковистою вовною);
 • стрижка Мальтипу під цуценя;
 • стрижка машинкою.

Кучерявим собачкам на додаток до стрижок роблять тримінг або видаляють стару вовну вручну методом відщипування.

Вигляд стрижки мальтипу господарі обирають на свій смак. Оптимальний варіант – гігієнічна стрижка мальтипу, під час якої вкорочують волосся під хвостом, у вушках, між пальчиками на мордочці.
Догляд за мальтипом

Крім походів у салон краси для тварин, за мальтипу потрібний додатковий догляд у домашніх умовах.

Собачок з прямими шовковистими волосками вовни досить вичісувати кілька разів на тиждень. Їхня вовна не схильна до заплутування, але іноді зовнішній вигляд необхідно упорядковувати.

Кучерявих собачок треба вичісувати частіше – щодня. Густа кучерява вовна схильна до заплутування, тому навіть при регулярному розчісуванні можуть утворюватися ковтуни, з якими потрібно боротися спеціальними засобами.

Важливе значення у догляді та стрижки мальтипу має купання. Банні процедури для вихованців потрібно влаштовувати 2-3 рази на місяць. До і після (а іноді і під час купання) шерсть собаки потрібно добре прочесати.

При покупці гребінця для догляду за собакою – вибирайте багаторядну, з рідкісними зубцями. Для пухнастиків з довгою шерсткою – м’яку щітку.
Уникайте пластикових чи металевих виробів. Оптимальний вибір — дерев’яна з добре відполірованими зубчиками або металева, але з м’якими силіконовими наконечниками.
Розмір гребінця залежить від габаритів собаки. Для цуценят набувають маленькі екземпляри, для дорослих собак — більше.
Також у регулярний догляд входить чищення вух та очей. Вушка очищають м’якою тканинною серветкою, змоченою у спеціальному лосьйоні. Очі у мальтезі часто сльозяться і можуть закисати (гени мальтезе), тому їх обробляють м’якою ганчірочкою змоченою офтальмологічним засобом, чайним розчином або відваром ромашки – обережно протирають навколо очей.

Грумінг мальтипу в Києві

Мальтипу – незвичайна нова порода собачок, які стають популярнішими з кожним роком.
Враховуючи, що порода дизайнерська – неможливо обійтися без професійного догляду та стрижки.

У салоні ВетГрум із задоволенням створять стрижку і будуть підтримувати красу та доглянутість вашого улюбленця.< /strong>