Особливості

Стрижка ши-тцу

Стрижка ши-тцу - обов'язкова умова якісного догляду за вихованцем. Вони мають довгу і густу вовну для якої потрібен особливий догляд. Це не просто питання краси. Це питання здоров'я — вовна, що відростає, лізе в очі і вушка, вихованець виглядає занедбаним, йому стає некомфортно.
Щоб не допустити такого, приводьте вашого чотирилапого друга до нас у салон. Досвідчені грумери зможуть як слід подбати про шерстку вашого песика, зроблять гігієнічну та модельну стрижку, повернувши йому комфорт та бездоганний зовнішній вигляд.

Стрижка ши-тцу

Важливість догляду

Чому важливо регулярно відвідувати салон

 • Ваш вихованець завжди має бездоганний вигляд

 • Шерсть і шкіра вихованця завжди доглянута і здорова, завдяки особливому догляду для спадаючого волосся

 • Індивідуальна стрижка, що підкреслює грацію та миловидність породи одночасно

 • Ви насолоджуєтесь спілкуванням з Вашим улюбленцем, а решту надайте нашим професіоналам

Наші послуги

Різновиди наших послуг.

Полный комплекс (груминг ши-тцу)

 • полная стрижка ши-тцу
 • купание и укладка шерсти
 • чистка ушей
 • стрижка когтей

Гигиенический уход за ши-тцу

 • купание ши-тцу
 • укладку шерсти
 • обработка паховой зоны, лап и морды
 • обрезание когтей
 • чистка ушей

SPA лечебный уход и восстановление ши-тцу

 • процедуры, которые очень хорошо улучшают состояние шерсти и кожи ши-тцу
 • повышение иммунитета
 • благотворное влияние на общее психологическое состояние животного

Етапи

Етапи пакету послуг «Повний Комплекс стрижки ши-тцу»

Виконується акуратне підрізання кігтів собачкам. Наші майстри знайдуть делікатний підхід навіть до найгрізніших і боягузливіших. У ши-тцу досить швидко відростають кігтики, на процедуру варто звертатися кожні 3-5 тижнів. Будьте уважні: при надмірно відрослій довжині кігтя у вихованця порушується постав лапки і неправильно розподіляється навантаження і вага, що згодом може спричинити запалення суглобів.

Забираємо шерсть з інтимних зон, живота, з подушечок лап, у куточках вічко.

Дбайливо прочісується шерсть вихованця на предмет видалення ковтунів, мертвої вовни та іншого.

Купання обов'язково включає застосування базового шампуню для очищення вовни і обов'язкового кондиціонера. Для ши- цю ми використовуємо лінію з протеїнами шовку . Дана лінійка розроблена спеціально для порід собак з спадаючим типом вовни. У процесі купання акуратно миємо очі від виділень.

Використовуємо індивідуальний рушник для кожного вихованця. Максимально забираємо зайву вологу із вовни. Обробляємо шерсть спреєм - кондиціонером, щоб запобігти швидкому сплутуванню.

Проводимо чищення вушок від вовни та сірчаних виділень із застосуванням лосьйону Аурікап.

Сушіння проводиться професійним феном з іонізацією та регулюванням температури повітря, що запобігає пересушуванню або зневодненню вовни. Паралельно шерсть ши-тцу прочісується різними гребінцями для здійснення укладання та випрямлення волосся.

З урахуванням Ваших побажань, майстер вибирає довжину стрижки по корпусу, на лапках. Стрижка виконується з урахуванням анатомії тварини, щоб виглядати гармонійно і збалансовано. Ваш вихованець буде виглядати максимально симпатично в новому.

Насамкінець обробляємо шерсть вихованця спреєм – антистатиком, що дозволяє вовни довше залишатися покладеною та блискучою, не піддаючись сплутуванню. За Вашим бажанням можливе парфумування

Професійна стрижка ши-тцу

Ши-тцу – особлива порода собак, у яких у крові усвідомлення власної значущості. У минулі століття їх заводили лише члени імператорської сім’ї та китайської аристократії. І навіть зараз ши-тцу — певне позначення статусу власника. Це дуже милі та доброзичливі собаки, але їхня розкішна вовна вимагає регулярного та ретельного догляду. Особливо якщо собака виставкова. Ця порода приносять незрівнянне естетичне задоволення своїм виглядом, але грумінг ши-тцу потребує інвестицій.
Догляд за не виставковим цуценям більш простий, але не менш важливий. Мініатюрний песик потрібно регулярно возити на стрижки і виконувати основні правила гігієни. Тоді пухнасте диво продовжуватиме радувати здоровим доглянутим виглядом і збирати захоплені погляди перехожих на прогулянці.

Навіщо потрібен грумінг для породи ши-тцу

Стрижка собак ши-тцу – обов’язкова умова, інакше замість розкішно вихованця, ви отримаєте кудлатого собаку. А нехтуючи гігієнічним доглядом ризикуєте спровокувати хвороби у домашнього улюбленця. Тому собачки породи ши-тцу це 2 в 1: щастя від знаходження в будинку такого пухнастого дива та відповідальність за зовнішній цей пушистик.

Оскільки грумінг ши-тцу – невід’ємна частина їхнього життя, привчати до процедури вихованця потрібно ще щеняти.

Ши-тцу потрібно купання двічі на місяць і регулярне підстригання вовни, щоб вона якомога довше залишалася чистою і не збирала бруд із підлоги.
Крім цього вихованця потрібно розчісувати металевою щіткою або гребенем, щоб шерстинки лежали акуратно і не утворювалися ковтуни. Їх дуже складно розплутувати і найчастіше їх просто зрізають, що відбивається на загальному вигляді стрижки.

Грумінг порід зі світлою шерстю складніший, ніж ши-тцу темного забарвлення, особливо для виставкових собачок.

Існує 4 види стрижок:

З будь-якою стрижкою, якщо вона виконана якісно, вихованець перетвориться і підкорить оточуючих стильним та милим виглядом.

Гігієнічна стрижка ши-тцу

Гігієнічний догляд – найпростіший вид грумінгу, коли потрібно лише підтримувати охайність. У нього входить зістригання вовни, що відросла, і видалення ковтунів.
Гігієнічна стрижка собак породи ши-тцу підходить собакам пет-класу (домашнім улюбленцям без документів), цуценям і самочкам, що годують. Гігієнічну стрижку проводять 1-2 рази на місяць.

Комплексний догляд за собаками породи ши-тцу

Салонний грумінг потрібен кожному собаці породи ши-тцу. Звичайно, деякі основи можна освоїти вдома, але тільки з професійними інструментами та досвідом можна отримати бездоганний варіант стрижки. Особливо, якщо потрібна стрижка для ши-тцу перед виставкою.

Тому краще не економити на зовнішньому вигляді свого вихованця і одразу звернутися до майстра. У нашому салоні знають які засоби використовувати, щоб не пересушити шерсть, а також проводять ретельну дезінфекцію інструментів, тому ви будете впевнені у безпеці процедур.

У комплексний грумінг ши-тцу входить:

Стрижка породи ши-тцу – своєрідне мистецтво, тому її грумінг рекомендуємо довіряти її тільки професійним майстрам.
Чекаємо на вас у нашому салоні, наші майстри знаходять підхід до кожного пухнастого відвідувача і допомагають набути бездоганного зовнішнього вигляду.