Стрижка котів та собак вдома

Фото стрижки померанского шпица

Стрижка котів і собак дома

Кожен господар знає, що його улюбленець – особистість зі своїм характером та уподобаннями, і більшість міських домашніх вихованців люблять стабільність. І якщо прогулянка – це теж звичка, то виїзд у грумінг-салон – може бути стресом для вихованця, особливо якщо він не звик до переїздів чи не любить подорожі на авто. Однак це зовсім не означає, що доведеться ходити кудлатим або вам доведеться вчитися премудростям собачих зачісок, стрижка кішок і собак вдома – ідеальний варіант вирішення питання. Ваш улюбленець зможе отримати нову стрижку та додаткові процедури професійного догляду, не виходячи з дому у спокійній та звичній обстановці.

Догляд за котами

Фото кота після стрижки на дому

Стрижка кішок вдома не відрізняється за якістю результату від салонної. Професійний грумер бере з собою на виїзд усі необхідні інструменти, обладнання та косметику.

Незважаючи на те, що процес проходить вдома, і тварина не відчуває стресу від поїздки, грамотний підхід фахівця дуже важливий. Як ми говорили перед цим – кожен домашній вихованець – особистість зі своїм характером, тим більше якщо це горда родина котячих. Перед стрижкою, з котом або кішкою потрібно подружитися, і наші фахівці можуть порозумітися з кожним пушистиком.

Стрижка кішок вдома та інші процедури догляду бажано проводити в присутності господаря. Так тварина поряд із рідною людиною почувається спокійніше та охочіше йде на контакт із незнайомцем. Найкращий варіант такої співпраці – коли ви знайдете ідеального грумера, і щоразу приїжджатиме саме він, що зробить наступний процес стрижки не звиканням до нової людини, а зустріччю зі старим другом.

Стрижка собак на дому

Це дуже трудомісткий процес, і кожна порода собак має свої нюанси в стрижці або триммінгу.

Перукар для собак вдома повинен уміти працювати з будь-яким собакою, від цуценя до поважного літнього пса. І ми зібрали саме таку команду.

Якщо кішкам більш властива хитрість, і вони просто сховаються побачивши незнайому людину, і вже зі свого укриття дивитимуться як з ними домовлятимуться, то собаки відкрито показуватимуть своє обурення новим гостем. Наші грумери – тонкі собачі психологи, які можуть стати другом вашому вихованцю, подарувавши при цьому новий охайний зовнішній вигляд.

Собака після стрижки на дому

Стрижка собак вдома нашими фахівцями – це гарантований результат і захоплююче проведення часу для вашого вихованця. Наші працівники мають колосальний досвід роботи із собаками різних порід. Це довгий годинник практичної роботи у догляді за шерстью

Підготовка, купання, догляд за вушками, пазурами та гігієною, і нарешті професійна стрижка принесуть задоволення вашому улюбленцю. Позбувшись старих ковтунів, відрослої вовни, що заважає, і отримавши повний комплект процедур – ваш вихованець буде радувати вас своєю енергією і чудовим зовнішнім виглядом.

для вашого комфорту пропонуємо виклик майстра до Вас додому в зручний для вас час майстри приїзжають зв своїм інструментом та косметикою